4,465
edits
(Added Cannon Fodder) |
(Added Cannon Fodder II) |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/cannon-fodder-ice-breaker/events/melee-singles/overview Cannon Fodder: Ice Breaker]||February 1st, 2020||5th||2nd||{{Sm|Aiken}} | |[https://smash.gg/tournament/cannon-fodder-ice-breaker/events/melee-singles/overview Cannon Fodder: Ice Breaker]||February 1st, 2020||5th||2nd||{{Sm|Aiken}} | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/cannon-fodder-ii-shipwrekt/events/melee-singles/overview Cannon Fodder II: Shipwreckt]||March 14th, 2020||5th||2nd||{{Sm|ModestMajor}} | |||
|} | |} | ||
[[Category:English smashers]] | [[Category:English smashers]] |
edits