4,216
edits
mNo edit summary |
Tag: Mobile edit |
||
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Valhalla II}}||January 3rd-7th, 2019||49th||17th||PureEvil | |{{Trn|Valhalla II}}||January 3rd-7th, 2019||49th||17th||PureEvil | ||
|- | |||
|{{Trn|DreamHack Rotterdam}}||October 18th-20th, 2019||17th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits