3,769
edits
NessMaster69 (talk | contribs) |
NessMaster69 (talk | contribs) |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
|[[GUMS 15]]||May 6th, 2017||13th||9th||Scraggus | |[[GUMS 15]]||May 6th, 2017||13th||9th||Scraggus | ||
|- | |||
|[[GUMS 16]]||July 8th, 2017||25th||17th||{{Sm|Kurse}} | |||
|} | |} | ||
edits