9,346
edits
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Heir 5}}||August 17th-19th, 2018||33rd||33rd||{{Sm|NamiNami}} | |{{Trn|Heir 5}}||August 17th-19th, 2018||33rd||33rd||{{Sm|NamiNami}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Valhalla II}}||January 3rd-7th, 2019||17th||13th||JohnnyFight | |||
|} | |} | ||
edits