329
edits
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
|[https://challonge.com/DblocPart1 Ultimate @ Mumbai 2]||December 28th, 2019||1st||—||— | |[https://challonge.com/DblocPart1 Ultimate @ Mumbai 2]||December 28th, 2019||1st||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Indian LAN Gaming Season 3 Bangalore Qualifier}}||January 11th, 2019||5th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits