2,995
edits
Line 170: | Line 170: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|The Script - Episode 1}}||October 13th-14th, 2018||9th||4th||Trif | |{{Trn|The Script - Episode 1}}||October 13th-14th, 2018||9th||4th||Trif | ||
|- | |||
|{{Trn|HTS Smash 2}}||October 27th, 2018||7th||2nd||{{Sm|Timi}} | |||
|} | |} | ||
edits