32,956
edits
Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Umebura SP 7}}||November 16th, 2019||193rd||—||— | |{{Trn|Umebura SP 7}}||November 16th, 2019||193rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|R2G}}||December 29th, 2019||13th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|TSC 12}}||February 9th, 2020||17th||—||— | |{{Trn|TSC 12}}||February 9th, 2020||17th||—||— |
edits