4,465
edits
(Added Melee @ Verdugo West 93) |
(Added Nimbus 69) |
||
Line 141: | Line 141: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/melee-verdugo-west-93-the-return-of-pipe-s-revenge/events/melee-singles/brackets/733532/1180665 Melee @ Verdugo West #93: The Return of Pipe's Revenge]||January 15th, 2020||3rd||—||— | |[https://smash.gg/tournament/melee-verdugo-west-93-the-return-of-pipe-s-revenge/events/melee-singles/brackets/733532/1180665 Melee @ Verdugo West #93: The Return of Pipe's Revenge]||January 15th, 2020||3rd||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/nimbus-69/events/melee-singles/brackets/733898/1181214 Nimbus #69]||January 16th, 2020||4th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits