4,492
edits
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Tamisuma Championship 2}}{{OnlineIcon}}||March 18th, 2021||17th||—||— | |{{Trn|Tamisuma Championship 2}}{{OnlineIcon}}||March 18th, 2021||17th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Tamisuma Championship 5}}{{OnlineIcon}}||July 29th, 2021||17th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Maesuma TOP 6}}||October 22nd, 2021||49th||—||— | |{{Trn|Maesuma TOP 6}}||October 22nd, 2021||49th||—||— |
edits