5,865
edits
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
|[[Umebura Japan Major 2017]]||May 6th-7th, 2017||257th||17th||{{Sm|Tamanyaso}} | |[[Umebura Japan Major 2017]]||May 6th-7th, 2017||257th||17th||{{Sm|Tamanyaso}} | ||
|- | |||
|[[Umebura 27]]||July 1st, 2017||97th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits