32,956
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 63: | Line 63: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Himebra SP 11}}||September 23rd, 2022||1st||—||— | |{{Trn|Himebra SP 11}}||September 23rd, 2022||1st||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Awabura 4}}||October 8th, 2022||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits