32,956
edits
Tag: Mobile edit |
m (→Super Smash Bros. Ultimate: pool 12 was brutal in losers) |
||
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|WINNER! -Next Gen-}}||April 9th, 2022||65th||—||— | |{{Trn|WINNER! -Next Gen-}}||April 9th, 2022||65th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Maesuma TOP 7}}||May 1st, 2022||193rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits