33,047
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 171: | Line 171: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Smash Cruise Tournament FINAL}}||November 19th, 2023||17th / 48||—||— | |{{Trn|Smash Cruise Tournament FINAL}}||November 19th, 2023||17th / 48||—||— | ||
|- | |||
|[[Tournament:DELTA 7 FAT|DELTA 7 [FAT] ]]||December 23rd, 2023||25th / 235||—||— | |||
|} | |} | ||
edits