33,047
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 90: | Line 90: | ||
|- | |- | ||
|'''{{Trn|UltCore}}'''||July 21st, 2023||97th / 300||—||— | |'''{{Trn|UltCore}}'''||July 21st, 2023||97th / 300||—||— | ||
|- | |||
|'''{{Trn|Maesuma TOP 14}}'''||September 3rd, 2023||129th / 392||—||— | |||
|} | |} | ||
edits