2,949
edits
Line 127: | Line 127: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|GameTyrant Expo 2019}}||November 1st-2nd, 2019||1st||—||— | |{{Trn|GameTyrant Expo 2019}}||November 1st-2nd, 2019||1st||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|GENESIS: BLACK}}||November 9th, 2019||13th||—||— | |||
|} | |} | ||