32,727
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 118: | Line 118: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Karisuma SP 11}}||January 22nd, 2022||1st||—||— | |{{Trn|Karisuma SP 11}}||January 22nd, 2022||1st||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Toyota Grand Slam 6}}||April 9th, 2022||1st||—||— | |||
|} | |} | ||
edits