32,956
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 351: | Line 351: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Sumabato SP 42}}||November 18th, 2023||49th / 222||—||— | |{{Trn|Sumabato SP 42}}||November 18th, 2023||49th / 222||—||— | ||
|- | |||
|'''{{Trn|Maesuma TOP 15 "FINAL"}}'''||November 25th-26th, 2023||65th / 379||—||— | |||
|} | |} | ||
edits