513
edits
Line 110: | Line 110: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Super Smash Con 2022}}||August 11th-14th, 2022||65th||17th||{{Sm|Pig}} | |{{Trn|Super Smash Con 2022}}||August 11th-14th, 2022||65th||17th||{{Sm|Pig}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Shine 2022}}||August 26th-28th, 2022||49th||9th||{{Sm|Dawson}} | |||
|- | |||
|{{Trn|The Big House 10}}||October 7th-9th, 2022||65th||17th||{{Sm|Grab}} | |||
|} | |} | ||
edits