4,465
edits
m (Linked to French PR) |
(Added SuperMeleePression 9) |
||
Line 103: | Line 103: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/supermeleepression-7/events/melee-singles/brackets/686931/1118328 SuperMeleePression #7]||November 17th, 2019||2nd||—||— | |[https://smash.gg/tournament/supermeleepression-7/events/melee-singles/brackets/686931/1118328 SuperMeleePression #7]||November 17th, 2019||2nd||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/supermeleepression-9/events/melee-singles/brackets/737925/1186512 SuperMeleePression #9]||February 16th, 2020||2nd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits