2,995
edits
Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
|[[Shine 2017]]||August 25th-27th, 2017||13th||4th||Shears | |[[Shine 2017]]||August 25th-27th, 2017||13th||4th||Shears | ||
|- | |||
|[[Hitstun 5]]||December 9th-10th, 2017||9th||9th||{{Sm|Wookie}} | |||
|- | |- | ||
|[[GENESIS 5]]||January 19th-21st, 2018||9th||9th||{{Sm|Biz}} | |[[GENESIS 5]]||January 19th-21st, 2018||9th||9th||{{Sm|Biz}} |
edits