8,784
edits
Line 287: | Line 287: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|KRBanger 01}}||December 4th, 2021||2nd||—||— | |{{Trn|KRBanger 01}}||December 4th, 2021||2nd||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/fusion-100/event/ultimate-singles/overview Fusion #100]||November 13th, 2021||1st||—||— | |||
|} | |} | ||
edits