Smasher:Larry Lurr: Difference between revisions
→{{forwiiu}}
Line 517: | Line 517: | ||
|- | |- | ||
|[[DreamHack Montreal 2017]]||September 8th-10th, 2017||1st||2nd||Ally | |[[DreamHack Montreal 2017]]||September 8th-10th, 2017||1st||2nd||Ally | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/spa-con-showdown-2017-ft-larry-lurr/events]||September 23rd-24th, 2017||2nd||—||— | |||
|} | |} | ||