32,956
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 164: | Line 164: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Hirosuma 28|g=SSBU}}||February 10th, 2024||3rd / 57||—||— | |{{Trn|Hirosuma 28|g=SSBU}}||February 10th, 2024||3rd / 57||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Sumabato SP 44|g=SSBU}}||February 11th, 2024||97th / 287||—||— | |||
|} | |} | ||
edits