2,995
edits
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
|[[Autumn Kanto Tournament]]||November 3rd, 2017||2nd||—||— | |[[Autumn Kanto Tournament]]||November 3rd, 2017||2nd||—||— | ||
|- | |||
|[[Kansai 2018]]||February 11th, 2018||13th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits