32,538
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Maesuma TOP 6}}||October 22nd, 2021||65th||—||— | |{{Trn|Maesuma TOP 6}}||October 22nd, 2021||65th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Kagaribi 5}}||October 30th-31st, 2021||65th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits