32,956
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 121: | Line 121: | ||
|- | |- | ||
|[https://www.start.gg/tournament/1day-7-1/event/1day/brackets/1598420/2391723 Sumadei 1day Tournament #7]||March 24th, 2024||3rd / 38||—||— | |[https://www.start.gg/tournament/1day-7-1/event/1day/brackets/1598420/2391723 Sumadei 1day Tournament #7]||March 24th, 2024||3rd / 38||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Karisuma SP 19|g=SSBU}}||April 13th, 2024||33rd / 151||—||— | |||
|} | |} | ||
edits