Smasher:KirbyKaze: Difference between revisions
→Super Smash Bros. Melee
Line 143: | Line 143: | ||
|- | |- | ||
|[[SWEET XXVIII]]||May 6th, 2017||3rd||3rd||{{Sm|KJH}} | |[[SWEET XXVIII]]||May 6th, 2017||3rd||3rd||{{Sm|KJH}} | ||
|- | |||
|[[Battle of BC 2]]||June 5th, 2017||3rd||5th||{{Nintendude}} | |||
|} | |} | ||