32,956
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 77: | Line 77: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Tamisuma Championship 3}}{{OnlineIcon}}||April 22nd, 2021||17th||—||— | |{{Trn|Tamisuma Championship 3}}{{OnlineIcon}}||April 22nd, 2021||17th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Tamisuma Championship 4}}{{OnlineIcon}}||June 10th, 2021||5th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Maesuma TOP 5}}||July 3rd-4th, 2021||33rd||—||— | |{{Trn|Maesuma TOP 5}}||July 3rd-4th, 2021||33rd||—||— |
edits