4,465
edits
(Added Wallop at Dollop The Finale) |
(Added Tripoint Smash 100) |
||
Line 262: | Line 262: | ||
|- | |- | ||
|[https://unsure.challonge.com/wads13 Wallop at Dollop The Finale]||March 3rd, 2020||1st||—||— | |[https://unsure.challonge.com/wads13 Wallop at Dollop The Finale]||March 3rd, 2020||1st||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/tripoint-smash-100/events/melee-singles/brackets/769475/1238947 Tripoint Smash 100]||March 6th, 2020||2nd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits