32,956
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Karisuma DX8|g=SSBM}}||October 7th, 2007||3rd / 34||—||— | |{{Trn|Karisuma DX8|g=SSBM}}||October 7th, 2007||3rd / 34||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|KetubatoDX 0|g=SSBM}}||March 22nd, 2009||9th / 48||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Sumabato DX 9|g=SSBM}}||August 21st, 2010||2nd / 52||—||— | |{{Trn|Sumabato DX 9|g=SSBM}}||August 21st, 2010||2nd / 52||—||— |
edits