32,549
edits
Line 191: | Line 191: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Kurobra 28}} Day 2||April 29th-30th, 2022||33rd||—||— | |{{Trn|Kurobra 28}} Day 2||April 29th-30th, 2022||33rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Kagaribi 7}}||May 4th-5th, 2022||193rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits