33,047
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|EURO STEP}}||September 11th, 2022||9th||—||— | |{{Trn|EURO STEP}}||September 11th, 2022||9th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Hylian Zone}}||September 18th, 2022||13th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits