9,346
edits
Line 109: | Line 109: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/evergreen-rising-4-1/events/melee-singles/brackets/443242/795675 Evergreen Rising #4]||November 24th, 2018||5th||1st||{{Sm|Aura}} | |[https://smash.gg/tournament/evergreen-rising-4-1/events/melee-singles/brackets/443242/795675 Evergreen Rising #4]||November 24th, 2018||5th||1st||{{Sm|Aura}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Don't Park on the Grass 2018}}||December 15th-16th, 2018||7th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits