5,865
edits
Line 101: | Line 101: | ||
|- | |- | ||
|[http://challonge.com/master_20 Master Hand 20]||November 19th, 2016||3rd||2nd||Nanashi | |[http://challonge.com/master_20 Master Hand 20]||November 19th, 2016||3rd||2nd||Nanashi | ||
|- | |||
|[http://challonge.com/master_21 Master Hand 21]||December 17th, 2016||3rd||3rd||Nanashi | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits