2,995
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 136: | Line 136: | ||
|- | |- | ||
|[https://twitter.com/LLL_Jeapie/status/845677415447842816 Dutch Comic Con 2017]||March 25th, 2017||3rd||—||— | |[https://twitter.com/LLL_Jeapie/status/845677415447842816 Dutch Comic Con 2017]||March 25th, 2017||3rd||—||— | ||
|- | |||
|[http://challonge.com/Hyperfocus2MeleeSingles Hyperfocus 2]||April 22nd, 2017||1st||1st||{{Sm|Atlas}} | |||
|} | |} | ||
edits