32,956
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|LEADD+2|g=SSBU}}||March 10th, 2024||33rd / 192||—||— | |{{Trn|LEADD+2|g=SSBU}}||March 10th, 2024||33rd / 192||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|JINGI 3|g=SSBU}}||April 28th, 2024||33rd / 192||—||— | |||
|} | |} | ||
edits