4,559
edits
m (→External links) |
(→Tournament placings: Added ikep's tournament data from EVO Japan 2020.) |
||
Line 49: | Line 49: | ||
|[[Sumabato 11]]||June 17th, 2016||3rd||—||— | |[[Sumabato 11]]||June 17th, 2016||3rd||—||— | ||
|- | |- | ||
|[ | |[[Karisuma 8]]||June 25th, 2016||33rd||—||— | ||
|- | |- | ||
|[[Sumabato for THE BIG HOUSE]]||July 30th-31st, 2016||13th||33rd||{{Sm|T}} | |[[Sumabato for THE BIG HOUSE]]||July 30th-31st, 2016||13th||33rd||{{Sm|T}} | ||
Line 57: | Line 57: | ||
|[[Sumabato 12]]||August 27th, 2016||9th||—||— | |[[Sumabato 12]]||August 27th, 2016||9th||—||— | ||
|- | |- | ||
|[ | |[[Karisuma 10]]||October 8th, 2016||3rd||9th||{{Sm|HIKARU}} | ||
|- | |- | ||
|[[Karisuma 11]]||November 26th, 2016||1st||—||— | |[[Karisuma 11]]||November 26th, 2016||1st||—||— | ||
Line 71: | Line 71: | ||
|[[Sumabato 16]]||February 25th, 2017||9th||—||— | |[[Sumabato 16]]||February 25th, 2017||9th||—||— | ||
|- | |- | ||
|[ | |[[Karisuma 12]]||March 11th, 2017||4th||5th||{{Sm|9B}} | ||
|- | |- | ||
|[[Umebura 26]]||March 20th, 2017||1st||—||— | |[[Umebura 26]]||March 20th, 2017||1st||—||— | ||
Line 149: | Line 149: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|EGS Cup 3}}||January 13th, 2020||33rd||—||— | |{{Trn|EGS Cup 3}}||January 13th, 2020||33rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|EVO Japan 2020}}||January 24th-26th, 2020||257th (DQ)||—||— | |||
|} | |} | ||
edits