32,927
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 75: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Sumabato SP 42}}||November 18th, 2023||33rd / 222||—||— | |{{Trn|Sumabato SP 42}}||November 18th, 2023||33rd / 222||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Grand Slum 16}}||December 9th, 2023||49th / 256||—||— | |||
|} | |} | ||
edits