9,346
edits
Line 162: | Line 162: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|GENESIS 6}}||February 1st-3rd, 2019||33rd||25th||{{Sm|bobby big ballz}} | |{{Trn|GENESIS 6}}||February 1st-3rd, 2019||33rd||25th||{{Sm|bobby big ballz}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Pound 2019}}||April 19th-21st, 2019||25th||33rd||Dusk | |||
|} | |} | ||
edits