3,769
edits
NessMaster69 (talk | contribs) No edit summary |
NessMaster69 (talk | contribs) |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
|[[GUMS 12]]||January 7th, 2017||5th||5th||Splash Damage | |[[GUMS 12]]||January 7th, 2017||5th||5th||Splash Damage | ||
|- | |||
|[[NES4 Invitational]]||February 18th, 2017||9th||4th||Kuma | |||
|} | |} | ||
edits