32,549
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Karisuma SP 5}}||November 4th, 2019||33rd||—||— | |{{Trn|Karisuma SP 5}}||November 4th, 2019||33rd||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Karisuma SP 6}}||December 7th, 2019||49th||—||— | |{{Trn|Karisuma SP 6}}||December 7th, 2019||49th||—||— | ||
Line 50: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Karisuma SP 10}}||November 14th, 2020||17th||—||— | |{{Trn|Karisuma SP 10}}||November 14th, 2020||17th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Toyota Grand Slam}}||November 22nd, 2020||9th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Toyota Grand Slam 3}}||March 14th, 2021||5th||—||— | |{{Trn|Toyota Grand Slam 3}}||March 14th, 2021||5th||—||— |
edits