5,865
edits
Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|VCA 2018}}||November 17th-18th, 2018||7th||5th||Ares | |{{Trn|VCA 2018}}||November 17th-18th, 2018||7th||5th||Ares | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/bridgetown-hyper-blitz/events/melee-singles/brackets/407898/754035 Bridgetown Hyper Blitz]||December 8th, 2018||25th||9th||Timi | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Don't Park on the Grass 2018}}||December 15th-16th, 2018||65th||9th||Timi | |{{Trn|Don't Park on the Grass 2018}}||December 15th-16th, 2018||65th||9th||Timi |
edits