4,216
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 56: | Line 56: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|DreamHack Rotterdam}}||October 18th-20th, 2019||17th||13th||Shengo | |{{Trn|DreamHack Rotterdam}}||October 18th-20th, 2019||17th||13th||Shengo | ||
|- | |||
|{{Trn|VCA 2019}}||November 23rd-24th, 2019||4th||13th||{{Sm|Besnik}} | |||
|} | |} | ||
edits