9,346
edits
Line 94: | Line 94: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Super Smash Con 2018}}||August 9th-12th, 2018||17th||9th||{{Sm|Hotline}} | |{{Trn|Super Smash Con 2018}}||August 9th-12th, 2018||17th||9th||{{Sm|Hotline}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Shine 2018}}||August 24th-26th, 2018||7th||4th||{{Sm|Gildo}} | |||
|} | |} | ||
edits