4,465
edits
(Adding King) |
(Added nJoyCon #2) |
||
Line 158: | Line 158: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Saving Mr. Lombardi}}||April 13th, 2019||1st||2nd||{{Sm|Mike Haze}} | |{{Trn|Saving Mr. Lombardi}}||April 13th, 2019||1st||2nd||{{Sm|Mike Haze}} | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/njoycon-2/events/melee-singles/overview nJoyCon #2]||April 20th-21st, 2019||1st||1st||{{Sm|Spark}} | |||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/king/events/melee-singles/overview King]||May 5th, 2019||1st||1st||{{Sm|Swedish Delight}} | |[https://smash.gg/tournament/king/events/melee-singles/overview King]||May 5th, 2019||1st||1st||{{Sm|Swedish Delight}} |
edits