4,216
edits
mNo edit summary |
Tag: Mobile edit |
||
Line 165: | Line 165: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/see-me-on-lan-4-feat-fiction-ginger-2saint-300/events/melee-singles/overview See Me On LAN!! 4]||September 7th, 2019||1st||1st||{{Sm|2saint}} | |[https://smash.gg/tournament/see-me-on-lan-4-feat-fiction-ginger-2saint-300/events/melee-singles/overview See Me On LAN!! 4]||September 7th, 2019||1st||1st||{{Sm|2saint}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Mainstage}}||September 20th-22nd, 2019||9th||3rd||{{Sm|iBDW}} | |||
|} | |} | ||
edits