2,158
edits
mNo edit summary |
(Added tournament results for R3) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
|[[GENESIS]]||July 10th-12th, 2009||17th||—||— | |[[GENESIS]]||July 10th-12th, 2009||17th||—||— | ||
|- | |||
|[[R3]]||December 19th-20th, 2009||9th||—||— | |||
|- | |- | ||
|[[Pound 4]]||January 16th-18th, 2010||25th||33rd||{{sm|Phil}} | |[[Pound 4]]||January 16th-18th, 2010||25th||33rd||{{sm|Phil}} |