32,745
edits
mNo edit summary |
Tag: Mobile edit |
||
Line 116: | Line 116: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Zenkoku Taikai}}||September 24th-25th, 2022||33rd||—||— | |{{Trn|Zenkoku Taikai}}||September 24th-25th, 2022||33rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|GENESIS 9}}||January 20th-22nd, 2023||193rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits