5,447
edits
Line 124: | Line 124: | ||
|- | |- | ||
|[https://challonge.com/corona5 Corona League #5]||March 24th, 2020||49th||—||— | |[https://challonge.com/corona5 Corona League #5]||March 24th, 2020||49th||—||— | ||
|- | |||
|[https://challonge.com/corona8 Corona League #8]||March 28th, 2020||65th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits