9,346
edits
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/melee-xanadu-275/events/melee-singles/brackets/452392 S@X 275]||November 7th, 2018||5th||—||— | |[https://smash.gg/tournament/melee-xanadu-275/events/melee-singles/brackets/452392 S@X 275]||November 7th, 2018||5th||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/melee-xanadu-276/events/melee-singles/brackets/456519 S@X 276]||November 14th, 2018||7th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits